Οδηγίες του αρμόδιου Υφυπουργείου Αθλητισμού που αφορούν στη λειτουργία των αθλητικών εγκαταστάσεων & τρόπο χρήσης από του μαθητές/τριες που πρόκειται να προπονηθούν ώστε να λάβουν μέρος στην πρακτική δοκιμασία στο πλαίσιο των Πανελλήνιων εξετάσεων για την εισαγωγή τους σεΤΕΦΑΑ ,Στρατιωτικές-Αστυνομικές –Πυροσβεστικές –Λιμενικού & Σχολές Ακαδ. Εμπορικού Ναυτικού

18 Μαΐου, 2020 clalas99

Δείτε την σχετική ανάρτηση του Υ.ΠΑΙ.Θ.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  Covid-19 ,Αθλητισμός ,Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού ,Ανώτερες Στρατιωτικές Σχολές ,Απόφοιτοι ΕΠΑ.Λ. ,Ασφάλεια και υγιεινή στο χώρο εργασίας ,Μαθητές/Μαθήτριες ,Στρατιωτικές σχολές ,Σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. ,Σχολές Πυροσβεστικής Ακαδημίας ,Σχολή Δοκίμων Λιμενοφυλάκων ,ΤΕΦΑΑ ,Τριτοβάθμια εκπαίδευση ,Υγεία ,Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού .