Δημόσια διαβούλευση στο σχέδιο νόμου του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων με τίτλο «Αναβάθμιση του Σχολείου και άλλες διατάξεις»

26 Απριλίου, 2020 clalas99

Δείτε τη διαβούλευση εδώ.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  Α.Ε.Ι. ,Αξιολόγηση ,Αξιολόγηση του Εκπαιδευτικού Έργου (Α.Ε.Ε.) ,Ασφάλεια και υγιεινή στο χώρο εργασίας ,Δημοτικό ,Διαβούλευση ,Εγγραφές μαθητών/μαθητριών ,Εκπαίδευση ενηλίκων ,Εκπαιδευτές/Εκπαιδεύτριες ,Εκπαιδευτικοί ,Ενημέρωση ,Επαγγελματική Εκπαίδευση ,Εσωτερικός κανονισμός σχολικής μονάδας ,Μαθητές/Μαθήτριες ,Μεταδευτεροβάθμια εκπαίδευση ,Πανελλαδικές Εξετάσεις ,Πειραματικά σχολεία ,Πρότυπα σχολεία ,Σχολικές δραστηριότητες ,Σχολική βία ,Τράπεζα θεμάτων ,Τριτοβάθμια εκπαίδευση ,Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων (Υ.ΠΑΙ.Θ.) ,Φ.Ε.Κ. ,Φοίτηση μαθητών/μαθητριών ,Φοιτητές/Φοιτήτριες .