Διάφορες προσκλήσεις της Δ.Δ.Ε. Φωκίδας

25 Σεπτεμβρίου, 2019 clalas99

Πλήρωση θέσης Υποδιευθυντή ΕΠΑΛ Άμφισσας της ΔΔΕ Φωκίδας (24/9/2019)

Ενημερωθείτε από το σχετικό έγγραφο.Υπεύθυνη δήλωση εδώ.Νόμος 4547/2018 εδώ.ΦΕΚ 4412 εδώ.Αίτηση εδώ.

«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση της θέσης του Υπεύθυνου Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών με απόσπαση της Δ/νσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φωκίδας» (23/9/2019)

Eνημερωθείτε από το σχετικό έγγραφο.

«Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για απόσπαση εκπαιδευτικού στη θέση του Υπευθύνου Εργαστηριακού Κέντρου Φυσικών Επιστημών (Ε.Κ.Φ.Ε.) της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φωκίδας για το σχολικό έτος 2019- 2020» (23/9/2019)

Eνημερωθείτε από το σχετικό έγγραφο.

Ενημερωθείτε από το σχετικό έγγραφο.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  Αθλητισμός ,Δ.Δ.Ε. Ν. Φωκίδας ,ΔΙΑΥΓΕΙΑ ,Εκπαιδευτικοί ,Εργαστηριακό Κέντρο Φυσικών Επιστημών (Ε.Κ.Φ.Ε.) ,Κέντρο Πληροφορικής και Νέων Τεχνολογιών (ΚΕ. ΠΛΗ.ΝΕ.Τ.) ,Νομοθεσία ,Πληροφορική ,Προσκλήσεις ,Φ.Ε.Κ. ,Φυσικές επιστήμες .