Ευχές

Οι σύλλογοι διδασκόντων/διδασκουσών ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας και 1ου Ε.Κ. Άμφισσας εκφράζουν τις θερμές τους ευχές για καλή πρόοδο στις μαθήτριες και στους μαθητές του ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας που κατάφεραν την εισαγωγή τους σε Πολυτεχνικές και Πανεπιστημιακές Σχολές της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης κατά το σχολικό έτος 2018-2019.

Επίσης, οι σύλλογοι διδασκόντων/διδασκουσών εύχονται καλή επιτυχία στους στόχους και στις επιλογές όλων των αποφοίτων του ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας της προηγούμενης σχολικής χρονιάς, τόσο για την  επαγγελματική σταδιοδρομία τους όσο και για την κοινωνική τους καταξίωση.