Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για υποβολή Αιτήσεων στο Υπομητρώο Ειδικών Επιστημόνων – Τεχνικών, του Μητρώου Αξιολογητών του Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.

14 Νοεμβρίου, 2018 clalas99

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή αιτήσεων ένταξης στο Υπο-Μητρώο Ειδικών Επιστημόνων – Τεχνικών για την κατάρτιση καταλόγου Θεμάτων  νέων ειδικοτήτων και τη διενέργεια των εξετάσεων Πιστοποίησης των αποφοίτων του Μεταλυκειακού Έτους – Τάξη Μαθητείας των ΕΠΑ.Λ.

Παρακαλούμε, δείτε τη συνημμένη ανακοίνωση και την Αίτηση Υποψηφιότητας.

(Αναδημοσίευση άρθρου από τον ιστότοπο του ΕΟΠΠΕΠ,  https://www.eoppep.gr/index.php/el/certification_epal_mathiteia/anakoinwseis_exet_epal_mathiteias)

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  Αξιολόγηση ,Εθνικός Οργανισμός Πιστοποίησης Προσόντων και Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.) ,Ειδικότητες ΕΠΑ.Λ. ,Εκπαιδευτικοί ,Μαθήματα ΕΠΑ.Λ. ,Μαθητεία ,Μαθητές/Μαθήτριες ,Πιστοποίηση ,Προσκλήσεις .