Συγχαρητήριο μήνυμα Συλλόγου Διδασκόντων 1ου Ε.Κ. Άμφισσας σε αποφοίτους ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας σχολικού έτους 2017-2018

11 Σεπτεμβρίου, 2018 clalas99

Ο σύλλογος διδασκόντων 1ου Ε.Κ. Άμφισσας εκφράζει τις θερμές του ευχές για καλή πρόοδο στις μαθήτριες και στους μαθητές του ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας που κατάφεραν την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση κατά το σχολικό έτος 2017-2018.

Επίσης, ο σύλλογος διδασκόντων εύχεται καλή επιτυχία στα πλάνα και τις επιλογές όλων των αποφοίτων του ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας της προηγούμενης σχολικής χρονιάς, τόσο για την  επαγγελματική σταδιοδρομία τους όσο και για την κοινωνική τους καταξίωση.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Ε.Κ. Άμφισσας ,Απόφοιτοι ΕΠΑ.Λ. ,ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας ,Ευχές ,Σύλλογος εκπαιδευτικών ,Τριτοβάθμια εκπαίδευση .