Ενδεικτικές ασκήσεις και δραστηριότητες μαθητών ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας

2 Αυγούστου, 2018 clalas99

Εργαστηριακές δραστηριότητες μαθητών του ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας διδακτικού έτους 2016-2017

1ο E.K. Άμφισσας “Όχι στον σχολικό εκφοβισμό”

4η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού

Με την ποίηση πολεμάμε το ρατσισμό

Συμμετοχή του ΕΠΑΛ Άμφισσας και του 1ου ΕΚ Άμφισσας στην «Ημέρα χωρίς αυτοκίνητο» στην Άμφισσα

Δράσεις συμμετοχής του 1ου Ε.Κ Άμφισσας στην Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου (SID) 2018

Πολυμεσικό εργαστήρι: Το πολιτιστικό πρόγραμμα του 1ου Ε.Κ. Άμφισσας για το σχολικό έτος 2017-2018

Εκπαιδευτικό πρόγραμμα Υδρορομπότ

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Ε.Κ. Άμφισσας ,Αθλητισμός ,Ασφάλεια στο διαδίκτυο ,Βίντεο ,Διαγωνισμοί ,Δραστηριότητες ,ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας ,Επαγγελματική Εκπαίδευση ,Εργαστήρια κατεύθυνσης Ε.Κ. ,Εργαστήρια Πληροφορικής ,Κοινωνία ,Μαθήματα ΕΠΑ.Λ. ,Μαθητές/Μαθήτριες ,Ποίηση ,Ρατσισμός ,Σχολικές δραστηριότητες ,Σχολική βία ,Τ.Π.Ε. ,Ταινίες μικρού μήκους ,Τέχνη ,Τεχνολογία .