Ενδεικτικές ασκήσεις και δραστηριότητες μαθητών ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας

Εργαστηριακές δραστηριότητες μαθητών του ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας διδακτικού έτους 2016-2017

1ο E.K. Άμφισσας «Όχι στον σχολικό εκφοβισμό»

4η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού

Με την ποίηση πολεμάμε το ρατσισμό

Συμμετοχή του ΕΠΑΛ Άμφισσας και του 1ου ΕΚ Άμφισσας στην «Ημέρα χωρίς αυτοκίνητο» στην Άμφισσα

Δράσεις συμμετοχής του 1ου Ε.Κ Άμφισσας στην Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου (SID) 2018

Πολυμεσικό εργαστήρι: Το πολιτιστικό πρόγραμμα του 1ου Ε.Κ. Άμφισσας για το σχολικό έτος 2017-2018

Εκπαιδευτικό πρόγραμμα Υδρορομπότ