Νέο ΕΠΑΛ – Θεσμικό πλαίσιο

9 Ιουλίου, 2018 clalas99

Δείτε το υπάρχον θεσμικό πλαίσιο των ΕΠΑΛ εδώ.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Ε.Κ. Άμφισσας ,Αναθέσεις μαθημάτων ΕΠΑ.Λ. ,Αξιολόγηση ,Απουσίες ,Αποφάσεις ,Απόφοιτοι ΕΠΑ.Λ. ,Ασφάλεια και υγιεινή στο χώρο εργασίας ,Δήμος Δελφών ,Διδακτικό έτος ,Διεύθυνση Επαγγελματικής Εκπαίδευσης ,Διευθυντές/-ντριες σχολικών μονάδων ,Εγγραφές μαθητών/μαθητριών ,Ειδικότητες ΕΠΑ.Λ. ,Εκπαιδευτικές εκδρομές ,Εκπαιδευτικές Επισκέψεις ,Εκπαιδευτικοί ,Ενημέρωση ,ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας ,Επαγγελματικά δικαιώματα ,Επαγγελματική Εκπαίδευση ,Εργαστήρια κατεύθυνσης Ε.Κ. ,Εσωτερικός κανονισμός σχολικής μονάδας ,Μαθήματα ΕΠΑ.Λ. ,Μαθητές/Μαθήτριες ,Νομοθεσία ,Οδηγός σπουδών ,Πανελλαδικές Εξετάσεις ,Πιστοποίηση ,Σύλλογος εκπαιδευτικών ,Τάξεις ,Τμήματα ,Τμήματα συνδιδασκαλίας ,Τομείς-Ειδκότητες ΕΠΑΛ ,Τοπική Αυτοδιοίκηση ,ΥΠ.Π.Ε.Θ. ,Υπεύθυνος Τομέα Ε.Κ. ,Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων (ΥΠ.Π.Ε.Θ.) ,Φ.Ε.Κ. ,Ωρολόγια προγράμματα .