Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού στο ΕΠΑΛ / 1ο Ε.Κ. Άμφισσας

10 Οκτωβρίου, 2014 clalas99

Στις 6 Οκτωβρίου 2014 γιορτάστηκε στα σχολεία της χώρας η Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού.

Στο ΕΠΑΛ Άμφισσας πραγματοποιήθηκαν εκδηλώσεις που περιελάμβαναν συζητήσεις μέσα στην τάξη, προβολή βίντεο στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου, διοργάνωση αγώνων μπάσκετ, βόλεϋ και ποδοσφαίρου.

Επίσης, δημιουργήθηκαν αφίσες από τους μαθητές της Γ τάξης του τομέα Πληροφορικής στο εργαστήριο Πληροφορικής του 1ου Ε.Κ. Άμφισσας με βάση συνθήματα που εμπνεύστηκαν οι μαθητές κάθε τμήματος του ΕΠΑΛ Άμφισσας. Ακολουθούν οι αφίσες που κατασκευάστηκαν.

athlitika1

Athlitika2

Athlitika3

Athlitika4

Athlitika5

Athlitika6

Athlitika7

Athlitika8

Athlitika9

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Ε.Κ. Άμφισσας ,1ο Σ.Ε.Κ. Άμφισσας ,Άμφισσα ,Αφίσα ,Εκπαιδευτικοί ,ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας ,Εργαστήρια Πληροφορικής ,Μαθητές/Μαθήτριες ,Σχολική βία .