Εκπαιδευτική επίσκεψη των Ψυκτικών Γ τάξης ΕΠΑΛ Άμφισσας στη Χάρμαινα

Amfissa-Technical School-Building Department6

Στις 13 Φεβρουαρίου 2014, οι μαθητές του τμήματος Ψυκτικών της Γ΄τάξης ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας,  στα πλαίσια του εργαστηριακού μαθήματος «Εγκαταστάσεις Ψύξης», με υπεύθυνο τον εκπαιδευτικό Θεοδόσιο Καρβέλη, επισκέφτηκαν την Χάρμαινα (Ταμπάκικα) για να περιηγηθούν στην κεντρική κλιματιστική μονάδα.

Θερμές ευχαριστίες στον κ. Μερινόπουλο που ανέλαβε την ξενάγηση  των μαθητών.

Φωτογραφία: Έργο του Τ.Ε.Ε. Άμφισσας για το εκπαιδευτικό πρόγραμμα  «Δαίδαλος» (2004-2005) με θέμα: «Παραδοσιακός οικισμός Ταμπάκικων στην περιοχή Χάρμαινα Άμφισσας».

Για τις αναφορές στο πρόγραμμα ΔΑΙΔΑΛΟΣ: