Προγράμματα Σχολικών Δραστηριοτήτων των ΕΠΑ.Λ. και 1ου Ε.Κ. Άμφισσας για το σχολικό έτος 2013-2014

18 Ιανουαρίου, 2014 clalas99

Για το σχολικό έτος 2013-2014, τα ΕΠΑ.Λ. και 1ο Ε.Κ. Άμφισσας συμμετέχουν στα ακόλουθα προγράμματα σχολικών δραστηριοτήτων:

1. Σεισμός, δεν είναι πανικός (1ο Ε.Κ. Άμφισσας, πρόγραμμα περιβαλλοντικής εκπαίδευσης).

2. Η πρόληψη διαφόρων εξαρτήσεων (κάπνισμα-αλκοόλ-ναρκωτικά) παράγοντας ασφάλειας και υγιεινής στον εργασιακό χώρο (ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας, πρόγραμμα αγωγής υγείας).

3. Comics (1ο Ε.Κ. Άμφισσας, πρόγραμμα eTwinning)

4. This is my school (1ο Ε.Κ. Άμφισσας, πρόγραμμα eTwinning)

5. Tech_Mag (1ο Ε.Κ. Άμφισσας, πρόγραμμα eTwinning).

Περισσότερα για όλα τα προγράμματα σχολικών δραστηριοτήτων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Φωκίδας για το σχολικό έτος 2013-2014 εδώ.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Ε.Κ. Άμφισσας ,1ο Σ.Ε.Κ. Άμφισσας ,eTwinning ,Αποφάσεις ,Εκπαιδευτικά Προγράμματα ,Εκπαιδευτικοί ,ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας ,Μαθητές/Μαθήτριες ,Πρόγραμμα Αγωγής Υγείας ,Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης ,Υγεία .