Ευρωπαϊκή έρευνα για μαθητές

Η κοινοπραξία Nomisma-Arete διεξάγει μια έρευνα για λογαριασμό της Ευρωπαϊκής Αρχής για της Ασφάλεια των Τροφίμων (EFSA), με σκοπό την ανάλυση της κατανάλωσης συγκεκριμένων ποτών στην Ευρωπαϊκή Ένωση.

Όποιος μαθητής ενδιαφέρεται μπορεί να συμπληρώσει το σχετικό ερωτηματολόγιο έως και τις 14/7/2012.

Η συμπλήρωση μπορεί να γίνει on line, στη σελίδα http://survey.opinioni.net/efsa/adolescents/gr/d1.survey, ενώ υπάρχει και η δυνατότητα έντυπης συμπλήρωσης και προώθησης του ερωτηματολογίου μέσω του σχολείου.

Το ερωτηματολόγιο και τη συνοδευτική επιστολή με τις σχετικές οδηγίες μπορείτε να τα ανακτήσετε από εδώ.