Διαδικτυακή ενημερωτική-επιμορφωτική συνάντηση Εκπαιδευτικών των Τ.Υ. Ζ.Ε.Π: «Βασικές γνώσεις ενός νέου/μίας νέας φιλόλογου για το σχολείο – Νομικό πλαίσιο και έργο των διδασκόντων/διδασκουσών σε Τ.Υ. Ζ.Ε.Π. – Στόχοι, μέθοδοι, τεχνικές διδασκαλίας – Διδακτικό υλικό»

Συνάντηση Εκπαιδευτικών των Τ.Υ. Ζ.Ε.Π.

Με την έναρξη των μαθημάτων των Τ.Υ. Ζ.Ε.Π. για το σχολικό έτος 2021-2022, προσκαλώ (σε συνεννόηση με τους αντίστοιχους Σ.Ε.Ε. παιδαγωγικής ευθύνης κύριο Κ. Ζέρβα, κυρία Μ. Κουσαθανά. και κυρία Σ. Χάιτα) τις φιλολόγους, που έχουν αναλάβει το έργο της διδασκαλίας στις Τ.Υ. Ζ.Ε.Π., σε διαδικτυακή ενημερωτική-επιμορφωτική συνάντηση τη Δευτέρα 22-11-2021 και ώρα 13.00-14.15 με θέματα: ««Βασικές γνώσεις ενός νέου/μίας νέας φιλόλογου για το σχολείο – Νομικό πλαίσιο και έργο των διδασκόντων/διδασκουσών σε Τ.Υ. Ζ.Ε.Π. – Στόχοι, μέθοδοι, τεχνικές διδασκαλίας – Διδακτικό υλικό».

Ο σύνδεσμος για τη συνάντησή μας είναι:

Ο Συντονιστής Ε.Ε. Φιλολόγων                                                                                                       του 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου                                                                                 Χαράλαμπος Κωνσταντέλλιας