Αρχεία ανά ημέρα: 18 Οκτωβρίου 2021

Eνημερωτική εκδήλωση για τις/τους εκπαιδευτικούς Θεατρικής Αγωγής ΠΕ 91 (ΠΕ 91.01 και ΠΕ 91.02) των σχολικών μονάδων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης – γενικής και ειδικής αγωγής, αρμοδιότητας 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου: «Το Θέατρο στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση: α) Εκπαιδευτικά προγράμματα Εθνικού Θεάτρου, β) Δυνατότητες συνεργασιών»

Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου (Σ.Ε.Ε.) Θεατρικής Αγωγής Παναγιώτα (Νάγια) Μποέμη, διοργανώνει ενημερωτική εκδήλωση για τις/τους εκπαιδευτικούς Θεατρικής Αγωγής ΠΕ 91 (ΠΕ 91.01 και ΠΕ 91.02) των σχολικών μονάδων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης – γενικής και ειδικής αγωγής, αρμοδιότητας 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου … Συνέχεια

Δημοσιεύθηκε στη Επιμορφώσεις | Σχολιάστε

Ενημερωτική εκδήλωση για τις/τους εκπαιδευτικούς Θεατρικής Αγωγής ΠΕ 91 (ΠΕ 91.01 και ΠΕ 91.02) των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης – γενικής και ειδικής αγωγής, αρμοδιότητας 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου: «Το Θέατρο στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση: α) Εκπαιδευτικά προγράμματα Εθνικού Θεάτρου, β) Δυνατότητες συνεργασιών»

Η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου (Σ.Ε.Ε.) Θεατρικής Αγωγής Παναγιώτα (Νάγια) Μποέμη, διοργανώνει ενημερωτική εκδήλωση για τις/τους εκπαιδευτικούς Θεατρικής Αγωγής ΠΕ 91 (ΠΕ 91.01 και ΠΕ 91.02) των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης – γενικής και ειδικής αγωγής, αρμοδιότητας 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου … Συνέχεια

Δημοσιεύθηκε στη Επιμορφώσεις | Σχολιάστε