Αρχείο ημέρας 2 Νοεμβρίου 2020

Επιμορφωτικά σεμινάρια: «Αντιμετώπιση προβλημάτων συμπεριφοράς»

Στο πλαίσιο των επιμορφωτικών δράσεων του 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου, η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου, κλάδου ΠΕ70,  Μαριλένα Γιαννούλη, πραγματοποίησε επιμορφωτικά σεμινάρια για τους Εκπαιδευτικούς  ΠΕ70  και λοιπών ειδικοτήτων των Δημοτικών  Σχολείων Μήλου. Τα σεμινάρια πραγματοποιήθηκαν ως εξής: Πέμπτη 29/10/2020,  ώρες … Συνέχεια

Κατηγορίες: Επιμορφώσεις | Γράψτε σχόλιο

Επιμορφωτικό σεμινάριο: «Θέματα Διδασκαλίας και διαχείρισης προβλημάτων συμπεριφοράς»

Στο πλαίσιο των επιμορφωτικών δράσεων του 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου, η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου, κλάδου ΠΕ70,  Μαριλένα Γιαννούλη, πραγματοποίησε επιμορφωτικό σεμινάριο για τους Εκπαιδευτικούς  ΠΕ70  του  Δημοτικού  Σχολείου Κιμώλου, την Πέμπτη 29/10/2020,  ώρες  09.40 – 11.00.

Κατηγορίες: Επιμορφώσεις | Γράψτε σχόλιο