Υλικό από τη δράση για γονείς: «Ο ρόλος των γονέων στη διαχείριση της συμπεριφοράς και των συναισθημάτων των παιδιών την εποχή της πανδημίας»

Πρόκειται για το υλικό που αξιοποιήθηκε στη δράση με θέμα: «Ο ρόλος των γονέων στη διαχείριση της συμπεριφοράς και των συναισθημάτων των παιδιών την εποχή της πανδημίας»που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 20 Ιανουαρίου 2021 για τους γονείς και τους κηδεμόνες μαθητών και μαθητριών των Α΄και Β΄τάξεων των δημοτικών σχολείων παιδαγωγικής ευθύνης των Συντονιστών Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ 70 κκ. Βασιλείου Ποτούλας-Σπυριδούλας, Λαμπροπούλου Αικατερίνης, Πολυζώη Γεωργίας, Φιλίππου Φωτεινής, Χαβιάρη Πέτρου και Χριστοπούλου Μάρθας, σύμφωνα με την απόφαση της Ολομέλειας, Πράξη 21ή/18-12-2020. Η δράση πραγματοποιήθηκε σε συνεργασία με τις κ.κ. Καραμπατζάκη Ζωή και Παύλου Γεωργία, Συντονίστριες Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ60 Προσχολικής Εκπαίδευσης 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής.

«Αντιμετωπίζοντας τα προβλήματα συμπεριφοράς των μικρών παιδιών» (Ζ. Καραμπατζάκη) πατήστε εδώ

Δημοσιεύθηκε στην Γενικές δράσεις, Γενικές δράσεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.