Αρχείο ημέρας 21 Ιανουαρίου 2021

Πρόκειται για το υλικό που αξιοποιήθηκε στη δράση με θέμα: «Ο ρόλος των γονέων στη διαχείριση της συμπεριφοράς και των συναισθημάτων των παιδιών την εποχή της πανδημίας»που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 20 Ιανουαρίου 2021 για τους γονείς και τους κηδεμόνες μαθητών … Συνέχεια

Κατηγορίες: Γενικές δράσεις, Γενικές δράσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Υλικό από τη δράση για γονείς: «Ο ρόλος των γονέων στη διαχείριση της συμπεριφοράς και των συναισθημάτων των παιδιών την εποχή της πανδημίας»

Πρόκειται για το υλικό που παρουσιάστηκε στην επιμορφωτική δράση που διοργάνωσε το 1ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής, σε συνεργασία με τον Οργανισμό Πνευματικής Ιδιοκτησίας (Ο.Π.Ι)  με θέμα «Πνευματική Ιδιοκτησία και Συγγενικά Δικαιώματα – Εξ αποστάσεως εκπαίδευση και πηγές νόμιμου υλικού» που πραγματοποιήθηκε … Συνέχεια

Κατηγορίες: Υλικό Επιστ. & Παιδ. υποστήριξης, Υλικό Επιστ. και Παιδαγωγικής υποστήριξης, ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Υποστηρικτικό Υλικό από την επιμορφωτική δράση «Πνευματική Ιδιοκτησία και Συγγενικά Δικαιώματα – Εξ αποστάσεως εκπαίδευση και πηγές νόμιμου υλικού»