Αρχείο ημέρας 1 Δεκεμβρίου 2020

Πρόκειται για υλικό που παρουσιάστηκε στις 24/11/2020 στην επιμορφωτική τηλε-ημερίδα με θέμα: «Τάξεις Υποδοχής – Βασικές παραδοχές και καθημερινές πρακτικές στη σχολική τάξη» στην οποία συμμετείχαν εκπαιδευτικοί ΠΕ70 που διδάσκουν στις Τ.Υ. σχολείων επιστημονικής ευθύνης των Σ.Ε.Ε. κλάδου ΠΕ70: κκ. … Συνέχεια

Κατηγορίες: Υλικό Επιστ. & Παιδ. υποστήριξης, Υλικό Επιστ. και Παιδαγωγικής υποστήριξης, ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιμορφωτικό υλικό από την ημερίδα για τους/τις εκπαιδευτικούς των Τάξεων Υποδοχής στο Δημοτικό Σχολείο (μέσω τηλεδιάσκεψης, 24/11/2020)