Αρχείο ημέρας 7 Μαΐου 2019

Σας ενημερώνουμε ότι στους παρακάτω ηλεκτρονικούς συνδέσμους (links) έχετε τη δυνατότητα να δείτε και να κατεβάσετε το επιμορφωτικό υλικό που αξιοποιήθηκε κατά τη 2η επιμορφωτική συνάντηση (13-03-2019) με θέμα «Συμμετοχικές διδακτικές πρακτικές» και κατά την 3η επιμορφωτική συνάντηση (03-04-2019)με θέμα “Σχεδιασμός μαθησιακών δραστηριοτήτων: Μελέτες περίπτωσης”. Τα 3 αρχεία … Συνέχεια

Κατηγορίες: Υλικό Επιστ. & Παιδ. υποστήριξης | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Υποστηρικτικό υλικό 2ης και 3ης Επιμορφωτικής συνάντησης ΠΕ02 στο πλαίσιο του σεμιναρίου με θέμα “Σχολεία Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με Τάξεις Υποδοχής: Προκλήσεις και Προβληματισμοί”.