Αρχείο ημέρας 5 Απριλίου 2019

Το υλικό του Επιπέδου 1 έχει σχεδιαστεί με στόχο να σας βοηθήσει να κατανοήσετε καλύτερα τον αυτισμό και τον τρόπο  που επηρεάζει τα παιδιά στο σχολείο. Στόχοι Μετά το τέλος της εκπαίδευσης θα μπορείτε να: αναγνωρίζετε τους 4 βασικούς τομείς της ανάπτυξης τους … Συνέχεια

Κατηγορίες: Υλικό Επιστ. & Παιδ. υποστήριξης | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιμορφωτικό υλικό του Ιδρύματος Αικατερίνης Λασκαρίδη, το οποίο αξιοποιήθηκε στο πλαίσιο των επιμορφωτικών ημερίδων των ΣΕΕ ΠΕ60 με θέμα “Ενταξιακές Πρακτικές στην Προσχολική Εκπαίδευση”.