Αρχείο ημέρας 18 Φεβρουαρίου 2019

Επιμ. συν/ση: “Ζητήματα διδ/λίας και αξ/σης στα Αρχαία/Νέα Ελληνικά ΓΕΛ

Επιμορφωτική συνάντηση με θέμα “Ζητήματα διδασκαλίας και αξιολόγησης στα φιλολογικά μαθήματα του ΓΕΛ, Αρχαία και Νέα Ελληνικά (4ο ΓΕΛ Αθήνας, 18/2/2019 12.00-14.00) ( έγγραφο  )

Κατηγορίες: ΓΕ.Λ. | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιμ. συν/ση: “Ζητήματα διδ/λίας και αξ/σης στα Αρχαία/Νέα Ελληνικά ΓΕΛ

Επιμ. συναντήσεις εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ01

Επιμορφωτικές συναντήσεις εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ01  (έγγραφο)

Κατηγορίες: ΓΕ.Λ., Γυμνάσια, ΕΠΑ.Λ.-Ε.Κ. | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιμ. συναντήσεις εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ01

Επιμ. δράση Η διδ. της Ελλ. Γλ. ως Ξένης, για εκπ/κούς ΠΕ02 Τ.Υ.

Επιμορφωτική δράση με θέμα «Η διδασκαλία της Ελληνικής Γλώσσας ως Ξένης Γλώσσας» για τους/τις εκπαιδευτικούς κλάδου ΠΕ02 των Τ.Υ. έγγραφο

Κατηγορίες: ΓΕ.Λ., Γυμνάσια | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιμ. δράση Η διδ. της Ελλ. Γλ. ως Ξένης, για εκπ/κούς ΠΕ02 Τ.Υ.

Eπιμ. δράση με θέμα: Ενταξιακές Πρακτ. στην Προσχ. Εκπ.

Ενταξιακές Πρακτικές στην Προσχολική Εκπαίδευση» ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΙΔΕΣ του 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ (Φεβρουάριος – Μάρτιος 2019 (έγγραφο, Αφίσα, Δελτίο τύπου )

Κατηγορίες: Νηπιαγωγεία | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Eπιμ. δράση με θέμα: Ενταξιακές Πρακτ. στην Προσχ. Εκπ.