Αρχεία ανά ημέρα: 13 Φεβρουαρίου 2019

Επιμορφωτική συνάντηση ΕΠΑ.Λ. με θέμα: “Σχέδια δράσης του προγράμματος ΜΝΑΕ. Από την υποβολή της πρότασης στην εφαρμογή της” (έγγραφο)

Δημοσιεύθηκε στη Γενικές δράσεις | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιμορφωτική συνάντηση ΕΠΑΛ με θέμα: “Σχέδια δράσης του προγράμματος ΜΝΑΕ. Από την υποβολή της πρότασης στην εφαρμογή της”

Επιμορφωτική δράση με Δ/ντές σχολείων Δ.Ε. με Τ.Υ.

Επιμορφωτική δράση τ ου 1ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής με θέμα «Σχολεία Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με Τάξεις Υποδοχής: Προκλήσεις και Προβληματισμοί» για τους/τις εκπαιδευτικούς σχολικών μονάδων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης αρμοδιότητάς του με Τάξεις  Υποδοχής. Προγραμματίζεται επιμορφωτική συνάντηση για τους Διευθυντές/τις Διευθύντριες των Γυμνασίων, ΓΕ.Λ. … Συνέχεια

Δημοσιεύθηκε στη ΓΕ.Λ., Γυμνάσια, ΕΠΑ.Λ.-Ε.Κ. | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιμορφωτική δράση με Δ/ντές σχολείων Δ.Ε. με Τ.Υ.

Συνάντηση συνεργασίας Σ.Ε.Ε. ΠΕ70 (Π.Πίλ) με Δ/ντές Δημ. Σχ. Βύρωνα

Συνάντηση συνεργασίας με τους/τις Διευθυντές/ντριες των Δημοτικών Σχολείων του Βύρωνα, η οποία διοργανώνεται με την επιστημονική ευθύνη του Σ.Ε.Ε. ΠΕ70, Παν. Πίλ. (έγγραφο)

Δημοσιεύθηκε στη Ανακοινώσεις Α/θμιας | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Συνάντηση συνεργασίας Σ.Ε.Ε. ΠΕ70 (Π.Πίλ) με Δ/ντές Δημ. Σχ. Βύρωνα