«… Όσα πραγματικά πρέπει να ξέρω για το πώς να ζω, τι να κάνω και πώς να είμαι, τα έμαθα στο Νηπιαγωγείο. Η σοφία δε βρισκόταν στην κορυφή του σχολικού βουνού, αλλά εκεί, στα βουναλάκια από άμμο, στο νηπιαγωγείο.» Robert Fulghum
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΜΑ, ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ (ιδέες τροποποιημένες από το διαδίκτυο)
https://video.link/w/0tSsJSOVeLY#(επιλογή, δεξί κλικ- αγαπημένο μας τραγούδι)
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα