Μαρ 202129
Το ΠΕ.Κ.Ε.Σ. ΑΜΘ διοργανώνει με την υποστήριξη της Περιφερειακής Διεύθυνσης Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης διαδικτυακή ημερίδα με τίτλο «Δικαιώματα του παιδιού: κακοποίηση και καθεστώς προστασίας» την Τετάρτη 31 Μαρτίου 2021 και ώρα 18.00′.
Η ημερίδα απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς όλων των βαθμίδων, γονείς και κηδεμόνες αλλά και σε όλα τα μέλη της σχολικής κοινότητας που ενδιαφέρονται να ενημερωθούν για το σημαντικό αυτό θέμα.
Μπορείτε να την παρακολουθήσετε στο κανάλι του ΠΕΚΕΣ ΑΜΘ στο
από κάτω από: ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαδικτυακή ημερίδα με τίτλο «Δικαιώματα του παιδιού: κακοποίηση και καθεστώς προστασίας»

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Συντάκτες Ιστολογίου