Εγγραφές μαθητών για το σχολικό έτος 2021-2022

Φεβ 202126

Θα θέλαμε να τονίσουμε ιδιαίτερα πως για την επόμενη χρονιά η εγγραφή στο ολοήμερο θα γίνει ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟ και χωρίς να χρειάζεται να προσκομίσουν κανένα επιπλέον δικαιολογητικό οι γονείς.

Όποιος από τους γονείς για οποιονδήποτε  λόγο δεν καταφέρει να ολοκληρώσει την εγγραφή του παιδιού του ηλεκτρονικά,μπορεί κατόπιν ραντεβού να προσέλθει στο νηπιαγωγείο, προκειμένου να ολοκληρώσουμε την διαδικασία δια ζώσης.

Παρακάτω υπάρχει όλη η εγκύκλιος εγγραφών με περισσότερες πληροφορίες καθώς και αναλυτικές οδηγίες για την εγγραφή σας στο Εγγραφή στο Νηπιαγωγείο (services.gov.gr)

Εγγραφές μαθητών τριών στα Νηπιαγωγεία για το σχολικό έτος 2021-2022

Οδηγός για γονείς

Ευχαριστούμε!!!