Σεπ 20228

Ο Αγιασμός έναρξης του διδακτικού έτους θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2022 στις 09:30π.μ. . Ο Αγιασμός θα τελεστεί στον αύλειο χώρο παρουσία των γονέων/κηδεμόνων των μαθητών. Μετά τον Αγιασμό θα πραγματοποιηθεί ενημερωτική συνάντηση με τους γονείς/κηδεμόνες για θέματα που αφορούν το ωρολόγιο πρόγραμμα, την οργάνωση, τη λειτουργία του νηπιαγωγείου και τον προγραμματισμό του εκπαιδευτικού έργου. Αν είναι εφικτό θα θέλαμε κάθε παιδί να συνοδεύεται από δυο άτομα ώστε στην ενημερωτική συνάντηση να παραβρεθεί ο ένας γονέας/κηδεμόνας και το δεύτερο άτομο να παραμείνει στον αύλειο χώρο με τον μαθητή.
Ευχόμαστε να έχουμε μια καλή και δημιουργική σχολική χρονιά.

Σοφία Βλάση

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αγιασμός έναρξης διδακτικού έτους – ενημερωτική συνάντηση με τους γονείς/κηδεμόνες