Ενημερωτική συνάντηση με τους γονείς

Σεπ 202120

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 23 Σεπτεμβρίου 2021 στις 16:30 θα πραγματοποιηθούν ενημερωτικές συναντήσεις με τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών στις αίθουσες διδασκαλίας κάθε πρωινού τμήματος για θέματα που αφορούν τη λειτουργία, την οργάνωση, τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού, το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου, την εισαγωγή της αγγλικής γλώσσας και των εργαστηρίων δεξιοτήτων στο πρόγραμμα σπουδών του νηπιαγωγείου, τη συμμετοχή του σχολείου σε Σχολικό Δίκτυο Εκπαιδευτικής Υποστήριξης του 1ου ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. Ανατολικής Αττικής και τον εκπαιδευτικό προγραμματισμό.
Στη συνάντηση θα παραβρίσκεται ένας γονέας ανά παιδί, τα παιδιά δε θα παραβρίσκονται και οι γονείς θα φορούν μάσκα (ιατρική ή υφασμάτινη).

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ενημερωτική συνάντηση με τους γονείς