Aναστολή λειτουργίας των Νηπιαγωγείων

Νοέ 202015

Σας ενημερώνουμε ότι η λειτουργία των νηπιαγωγείων ανεστάλη στα πλαίσια περιορισμού της διασποράς του ιού Covid-19 με διυπουργική απόφαση. Τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν από την Τετάρτη 18 Νοεμβρίου 2020 με τη μέθοδο της σύγχρονης τηλεκπαίδευσης μέσω της πλατφόρμας webex.sch.gr. Με νεότερη ανακοίνωση και οδηγίες που θα σταλθούν στα email που δηλώσατε κατά την εγγραφή των μαθητών στο νηπιαγωγείο θα ενημερωθείτε για τον τρόπο σύνδεσής σας στην πλατφόρμα και το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων.

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Aναστολή λειτουργίας των Νηπιαγωγείων

20/4/1941: Ο στρατηγός Τσολάκογλου υπογράφει το πρωτόκολλο συνθηκολόγησης του ελληνικού στρατού με τις γερμανικές δυνάμεις εισβολής.