Ευχαριστήριο

Η συγκίνηση και η ευγνωμοσύνη που αισθανόμαστε είναι μεγάλη για όλους εσάς τους γονείς των μαθητών μας που είστε δίπλα μας καθημερινά, έτοιμοι να προσφέρετε το καλύτερο!

Ευχαριστούμε θερμά:

• Την Ένωση γονέων του Δήμου Ωραιοκάστρου που μας δώρισε ένα κιβώτιο με βιβλία για τη βιβλιοθήκη του σχολείου μας.
  • Τους γονείς όλων των παιδιών μας που κάθε χρόνο προσφέρουν από ένα βιβλίο για τη λειτουργία της δανειστικής βιβλιοθήκης.
  • Τους γονείς που αναλαμβάνουν να ψάξουν και να πάρουν προσφορές από βιβλιοπωλεία.
  • Τον πατέρα του Αδάμου μας τον κύριο Χρήστο, που χάρισε ένα CD player για τις ανάγκες του ολοήμερου τμήματος.
  • Τον πατέρα της Αναστασίας μας, που επιδιόρθωσε το παλιό μας CD player.
  • Τη μαμά της Μαρίας και της Καλλιόπης μας την κυρία Σταυρούλα, για τη δωρεά ενός Χριστουγεννιάτικου δέντρου
  • Τον παππού της Αθανασίας και της Μαριαλένας μας, που με τα χρυσά του χέρια επιδιορθώνει από πέρυσι όσα μηχανήματα χαλούν.
  • Τη μανούλα του Μάνου μας την κυρία Φρόσω, που ως δασκάλα χορού μας βοήθησε στα χορευτικά της θεατρικής παράστασης.
  • Τη μανούλα της Μαρίας μας την κυρία Κατερίνα που συνδράμει στο έργο μας με τις γνώσεις της στους ηλεκτρονικούς υπολογιστές.
  • Όλες τις μανούλες που πρόθυμα ετοιμάζουν απίστευτα και γευστικά εδέσματα σε κάθε μας γιορτή.
  • Τις μανούλες μα και τους μπαμπάδες που μας συνοδεύουν σε κάθε εκπαιδευτική έξοδο και φροντίζουν για την ασφαλή μας μετακίνηση.
  • Όλους, μα όλους εσάς τους γονείς που καθημερινά μας καλημερίζετε με χαμόγελο και πάντα έχετε ένα καλό λόγο να μας πείτε.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας και σας ευχόμαστε Καλή Χρονιά με υγεία, αγάπη, αισιοδοξία, χαμόγελα και πολλή χαρά!!!