Αγαπημένοι μας γονείς σας ευχαριστούμε!!!

Ευχαριστούμε πολύ όλους τους γονείς που έχουν βοηθήσει
με προσωπική εργασία, χρόνο και υλικά στην καλύτερη λειτουργία του σχολείου μας.
Ευχαριστούμε από προηγούμενη χρονιά, τον πατέρα του Κωνσταντίνου που μας δώρισε το έπιπλο ραφιέρα για την είσοδο του σχολείου.
Από τη φετινή χρονιά ευχαριστούμε θερμά:
.Τον κύριο Γιάννη τον παππού της Μαριλένας και της Αθανασίας που στερέωσε τα έπιπλα του σχολείου για περισσότερη ασφάλεια και μας επισκευάζει ό,τι χρειαζόμαστε καθώς και τη μητέρα των κοριτσιών κυρία Σένια που μας δώρισε κουρτίνες και κουτιά αποθήκευσης.
.Τον πατέρα του Μιχάλη που αφιέρωσε προσωπικό χρόνο και εργασία για το στερέωμα των επίπλων.
.Τον πατέρα της Γαβριέλας μας που επισκεύασε το μανάβικό μας.
.Τη μαμά του Δημήτρη μας, την κυρία Βούλα για το συντονιστικό ρόλο που ανέλαβε.
.Όλους τους γονείς που συνέβαλαν για να φτιαχτεί το καναπεδάκι μας σαν καινούριο και να καθαριστούν οι μοκέτες και στα δύο τμήματα του Νηπιαγωγείου μας.
.Τις μανούλες που έπλεναν τις κουρτίνες και τα παιχνίδια μας.
Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για τη συνεργασία σας και τη συνεισφορά σας!Μαζί μπορούμε να κάνουμε το καλύτερο για τα παιδιά μας!!!

Μία σκέψη στο“Αγαπημένοι μας γονείς σας ευχαριστούμε!!!

Τα σχόλια είναι κλειστά.