Καλωσόρισμα από το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ
1ου ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Αξιότιμοι γονείς,
Ο Σύλλογος του 1ου Νηπιαγωγείου Ν. Ερυθραίας σας καλωσορίζει και σας εύχεται μια πολύ
Καλή και Δημιουργική Σχολική Χρονιά
για τα παιδιά, τα παιδιά μας που θα έχουν τη χαρά να ζήσουν και να αναπτύξουν την προσωπικότητά τους μέσα από το νέο κοινωνικό περιβάλλον του Νηπιαγωγείου.
Ο Σύλλογος είναι αρωγός στην εύρυθμη λειτουργία της σχολικής κοινότητας για γονείς και εκπαιδευτικό προσωπικό, αλλά συνάμα και σε όλους τους προβληματισμούς και τις δυσκολίες που τυχόν ανακύψουν κατά τη διάρκεια της χρονιάς.
Για οποιοδήποτε θέμα ή πρόβλημα μέχρι την εκλογή του νέου Διοικητικού Συμβουλίου μπορείτε να επικοινωνείτε με τον Πρόεδρο του Συλλόγου, Τριανταφύλλου Θεόδωρος – 6944.86.55.86 ή με την αντιπρόεδρο Βαρβάρα Εμπέογλου-Φρέντζου – 6948.59.04.65.
ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ

Με τιμή,