Αύριο πάμε θέατρο…

ΘΕΑΤΡΟ-4

Αύριο πάμε θέατρο….

Θα ξεκινήσουμε στις 8.30πμ γι΄αυτό παρακαλείσθε η προσέλευση των παιδιών να έχει ολοκληρωθεί μέχρι τις 8.15, ώστε να προλάβουμε να επιβιβαστούμε στο πούλμαν με την ησυχία μας!

Η μετακίνηση των παιδιών θα γίνει με πούλμαν που τηρεί όλες τις προϋποθέσεις ασφαλούς μετακίνησης μαθητών στο πλαίσιο σχολικών εκδρομών, όπως έχουν οριστεί από το Υπουργείο Παιδείας (ζώνες ασφαλείας, έλεγχος οχήματος από ΚΤΕΟ κλπ…)

Επειδή τα παιδιά θα φάνε το δεκατιανό τους στο θέατρο παρακαλείσθε να τους έχετε δώσει μαζί τους στεγνά φαγητά, που δεν χρειάζονται ψυγείο. Επιλέξτε κάτι που δεν λερώνει, τοστ, μπισκότα κλπ. Μην ξεχάσετε οπωσδήποτε μπουκαλάκι με νερό!

Τα παιδιά θα παρακολουθήσουν την παράσταση “Τα παιδιά που βλέπουν τα τρένα να πετούν” στο θέατρο Το Τρένο στο Ρουφ.

ρουφΥπολογίζουμε να είμαστε πίσω στο σχολείο μετά τις 12.30μμ.

Τα παιδιά του ολοήμερου  θα συνεχίσουν κανονικά το πρόγραμμά τους.

Καλή μας διασκέδαση!!!!