“Ευχαριστήριο”

Πλησιάζοντας προς το τέλος αυτής της σχολικής χρονιάς, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε για μία ακόμη φορά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων της σχολικής μας μονάδας ,καθώς και το σύνολο των γονέων των μαθητών μας, οι οποίοι στάθηκαν καθ΄όλη τη διάρκεια αυτού του έτους, έμπρακτοι υποστηρικτές και συνεργάτες του έργου μας, αγκαλιάζοντας και φροντίζοντας για την υλοποίηση της εκάστοτε πρότασης της σχολικής μας μονάδας!!

Εκ μέρους όλων των μελών της σχολικής μας κοινότητας ,των εκπαιδευτικών, των μαθητών και των κηδεμόνων αυτών, νιώθουμε την ανάγκη να εκφράσουμε τις θερμότερες ευχαριστίες μας προς τον Πρόεδρο και τα μέλη του Συμβουλίου του Ιδρύματος KARDAMYLIAN FOUNDATION, για την καθοριστική συμβολή και γενναιόδωρη συνεισφορά του στην υλοποίηση της ιδέας, του οράματος των μελών της σχολικής μας μονάδας.

“Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μεριμνήσατε να εμπλουτίσετε με ενδιαφέροντα ερεθίσματα τη φοίτηση και την καθημερινότητα των παιδιών μας και να σκορπίσετε χαρά και ενθουσιασμό στα πρόσωπα μικρών και μεγάλων!!!”

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!