“Οι μικροί κηπουροί” των Καρδαμύλων εν δράσει…. Τη Δευτέρα 15 Απριλίου,ενώσαμε τις δυνάμεις μας γονείς,μαθητές και εκπαιδευτικοί και συνεργαστήκαμε για έναν κοινό σκοπό….Να αποκτήσει ο αύλειος χώρος της σχολικής μας μονάδας τον κήπο που του αξίζει!!! Ευχαριστούμε θερμά το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Νηπιαγωγείου μας και τα μέλη του,τα οποία πάντοτε με μεγάλη προθυμία […]
Κάτω από : Γενικά | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο “Η Άνοιξη…στο Νηπιαγωγείο μας!!”