Το Εκπαιδευτικό Προσωπικό του 1ου νηπιαγωγείου Γιάννουλης και οι μικροί μαθητές σας ευχόμαστε Καλά Χριστούγενα και Καλή Χρονιά! Υγεία, Αγάπη, Ευτυχία και όμορφες οικογενειακές στιγμές με τα αγαπημένα σας πρόσωπα!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα