Ενδοσχολική επιμόρφωση

Στιγμές από την ενδοσχολική επιμόρφωση: “Eνταξιακή προσέγγιση της προσχολικής εκπαίδευσης: θεωρητικές προσεγγίσεις και ενταξιακές εκπαιδευτικές πρακτικές”

ΕπιμόρφωσηΠαρουσίαση1

• 4η Συνάντηση Ενδοσχολικής Επιμόρφωσης

Tri colored Back To School Flyer Made with PosterMyWall 3

• 3η Συνάντηση Ενδοσχολικής Επιμόφωσης

Tri colored Back To School Flyer Made with PosterMyWall 2

• 2η Συνάντηση Ενδοσχολικής Επιμόρφωσης

Επιμόρφωση 2η Συνάντηση

Στα πλαίσια του Ν.4823/2021,«Αναβάθμιση του σχολείου, ενδυνάμωση των εκπαιδευτικών και άλλες διατάξεις», σας προσκαλούμε ως εισηγήτριες, στις 20 Ιουνίου 2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 12:00 σε δια ζώσης 2η επιμορφωτική συνάντηση στο 1ο Νηπιαγωγείο Ελληνικού με θέμα:

• 1η Συνάντηση Ενδοσχολικής Επιμόρφωσης

Ενδοσχολική Επιμόρφωση 1ο Νηπιαγωγείο Ελληνικού

Στα πλαίσια του Ν.4823/2021,«Αναβάθμιση του σχολείου, ενδυνάμωση των εκπαιδευτικών και άλλες διατάξεις», σας προσκαλούμε ως εισηγήτριες, στις 24 Μαΐου 2023,ημέρα Τετάρτη και ώρα 18:00 σε δια ζώσης επιμορφωτική συνάντηση στο 1ο Νηπιαγωγείο Ελληνικού με θέμα:

Η επιμόρφωση υλοποιείται στο πλαίσιο του «Εργαστηρίου Ειδικής, Ενταξιακής Εκπαίδευσης και Σπουδών στην Αναπηρία» του ΤΕΑΠΗ. Θα πραγματοποιηθούν 3 συναντήσεις (σύγχρονης και ασύγχρονης εκπαίδευσης) και θα υπάρξει περαιτέρω ενημέρωση για τις επόμενες δύο συναντήσεις.

Η συνάντηση διοργανώνεται από το 1ο Νηπ. Ελληνικού και συμμετέχουν τα 5ο Νηπ. Ελληνικού, 6ο Νηπ. Ελληνικού και 1ο Νηπ. Αργυρούπολης, ενώ θα απευθυνθεί πρόσκληση σε όλα τα Νηπιαγωγεία του Δήμου Ελληνικού-Αργυρούπολης.