Η εξέγερση του Πολυτεχνείου και το διαχρονικό μήνυμα για ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ και ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ! Κουκλοθέατρο ΝΤΕΝΕΚΕΔΟΥΠΟΛΗ της Ευγενίας Φακίνου και δραματοποίηση του παραμυθιού ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ της Σοφίας Ζαραμπούκα
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα