Αγιασμός 2021-2022

Ο αγιασμός για την έναρξη του σχολικού έτους 2021-2022 θα γίνει την Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου και ώρα 10:00π.μ. στο χώρο του νηπιαγωγείου μας.

Κατά την προσέλευση παρακαλούμε για την αυστηρή τήρηση των μέτρων προστασίας κατά της διασπορά του covid19 (μέτρα, αποστάσεις).

Οι μαθητές οφείλουν να έχουν κάνει 24 ώρες πριν την προσέλευση τους self test και να έχουν μαζί τους την δήλωση αρνητικού τεστ.

Υπενθυμίζεται ότι:

Το self test θα πραγματοποιείται δύο φορές την εβδομάδα Τρίτη και Παρασκευή ως και 24 ώρες πριν την προσέλευση στο σχολείο. Ειδικότερα για την πρώτη εβδομάδα, το τεστ θα πραγματοποιηθεί ως 24 ώρες πριν την προσέλευση στο σχολείο την Δευτέρα 13/9. Η διενέγεια self test είναι υποχρεωτική για τους μαθητές /τριες. Δεν χρειάζεται η διενέργεια self test στους μαθητές/τριες που θα προσκομίσουν βεβαίωση νόσησης covid19 τελευταίου εξαμήνου.