Επανακαθορισμός της Σχολικής Περιφέρειας του 1ου Νηπιαγωγείου Αρτέμιδος

Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε οτι σύμφωνα με την υπ.αρ.πρωτ.Φ.4.1/5292/19-02-2024 απόφαση της Διεύθυνσης Π/θμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Αττικής τα όρια της σχολικής περιφέρειας του 1ου Νηπιαγωγείου Αρτέμιδος καθορίζονται ως ακολούθως:

Ευβοίας – Αρίωνος (οι μονοί αριθμοί) – Κωστή – Κων/νου Σερπαντίνη – Ορφέως (οι ζυγοί αριθμοί μέχρι την οδο Ονείρων) – Σωτήρος (μονοί αριθμοί) – Δημοκρατίας (οι ζυγοί αριθμοί απο26-94) – Α.Παπανδρέου (πρώην 25ης Μαρτίου (οι μονοί αριθμοί απο 181 – Κρυστάλλη) – Κρυστάλλη (ζυγοί αριθμοί) – Αριστοφάνους (ζυγοί αριθμοί) – Λ.Αρτέμιδος – 25ης Μαρτίου – Παραλιακός Δρόμος Αγίου Νικολάου – Ευβοίας.

Στον παρακάτω σύνδεσμο που ακολουθεί, μπορείτε να δείτε αναλυτικά τις διευθύνσεις που περικλείονται στα νέα όρια της Σχολικής Περιφέρειας του 1ου Νηπιαγωγείου Αρτέμιδος
ΝΕΑ ΟΡΙΑ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.