ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

Σας ενημερώνουμε ότι τη ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ (ημέρα επίδοσης της βαθμολογίας) θα διεξαχθούν οι εκλογές του Συλλόγου μας, στο χώρο του σχολείου. Στις εκλογές αυτές μπορεί να ψηφίσουν ο ένας ή και οι δύο γονείς κάθε μαθητή. Θα μπορείτε να ψηφίζετε τα ώρες 8.15-9.00 πμ και 12.00-14.00 μμ.

Όσοι γονείς ενδιαφέρονται να καταθέσουν υποψηφιότητα για μέλος του νέου ΔΣ, της ένωσης ή  της εξελεγκτικής επιτροπής παρακαλούνται να καταθέσουν υπογεγραμμένη αίτηση στην Διεύθυνση του σχολείου μέχρι και την Τρίτη 5 Φεβρουαρίου ή ως αναφέρεται στην αίτηση  υποψηφιότητας.

Επιπροσθέτως σας γνωστοποιούμε πως η ετήσια συνδρομή των μελών του Συλλόγου μας, το ύψος της οποίας αποφασίστηκε στην 2η εκλογοαπολογιστική Συνέλευσή μας, ανέρχεται στο ποσό των 5 ευρώ ανά οικογένεια. Προκειμένου, λοιπόν, για την λειτουργικότητα του οργάνου μας , παρακαλείσθε ,για όσους είναι εφικτό, να καταβάλετε, την ανωτέρω ημέρα επίδοσης των δελτίων προόδου των μαθητών μας και διεξαγωγής των εκλογών ,το εν λόγω ποσό.

το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων
του 1ου ΓΕ.Λ ΖΩΓΡΑΦΟΥ