Μαθητικά Συμβούλια

Mετά τις μαθητικές εκλογές που διεξήχθησαν στις 02/11/2015, το Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο που συστάθηκε αποτελείται από τους:

  1. Μαργαριτίδης Πολυχρόνης, Πρόεδρος
  2. Μπουρουτζάκης Σταύρος, Αντιπρόεδρος
  3. Τριανταφυλλίδης Γιάννης, Γραμματέας
  4. Φυτανίδης Παναγιώτης, Ταμίας
  5. Αμοιρίδης Ραφαήλ, Μέλος
  6. Κοκκίνης Στέλιος, Μέλος
  7. Νικητίδης Αντώνης, Μέλος
  8. Παπαδοπούλου Χρύσα, Μέλος
  9. Παπαδάς Θοδωρής, Μέλος
  10. Κωνσταντινίδου Ελένη, Μέλος
  11. Παπατριανταφύλλου Γιώργος, Μέλος
  12. Τριανταφυλλίδης Απόστολος, Μέλος
  13. Μουλλάς Γιώργος, Μέλος
  14. Καπακίδης Παναγιώτης, Μέλος
  15. Σταυράκης Γιώργος, Μέλος

Οι μαθητικές εκλογές που πραγματοποιήθηκαν στις 26/10/2015, ανέδειξαν τα Πενταμελή Μαθητικά Συμβούλια των 15 τμημάτων:

Α1

  1. Βαφειάδης Θανάσης, Πρόεδρος
  2. Αναστασιάδης Μύρων, Αντιπρόεδρος
  3. Απατσίδου Γεωργία, Ταμίας
  4. Βουζίνα Ολυμπία, Α’ μέλος
  5. Ακριτίδου Σοφία, Β’ Μέλος

A2

  1. Καλαϊτσίδη Αναστασία, Πρόεδρος
  2. Ιωαννίδου Ευδοξία, Αντιπρόεδρος
  3. Θεοχαράκη Αλεξία, Ταμίας
  4. Κουραλίδης Γιώργος, A’ Μέλος
  5. Καπέτης Νίκος, B’ Μέλος

A3

  1. Κωφίδης Κυριάκος, Πρόεδρος
  2. Νικολαΐδου Αναστασία, Αντιπρόεδρος
  3. Κυριακίδης Μωυσής, Ταμίας
  4. Μπουκουβάλα Ευαγγελία, A’ Μέλος
  5. Μπραχιμεντάι Αννίτα, Β’ Μέλος

A4

  1. Πετρίδης Νικόλαος, Πρόεδρος
  2. Παπαμανουσάκης Ηλίας, Αντιπρόεδρος
  3. Πολιτίδης Κωνσταντίνος, Ταμίας
  4. Πολυμέρου Κυριακή, Α’ μέλος
  5. Πιστοφίδου Νικολέτα, Β’ Μέλος

A5

  1. Τζίκας Ευστράτιος, Πρόεδρος
  2. Χατζηγεωργίου-Γεωργιάδου Ευμορφία, Αντιπρόεδρος
  3. Σταυράκης Γεώργιος, Ταμίας
  4. Σταμπουλής Αντώνιος, Α’ μέλος
  5. Υφαντής Βάιος, Β’ Μέλος

B1

  1. Αμοιρίδης Ραφαήλ, Πρόεδρος
  2. Αμοιρίδου Νάσια, Αντιπρόεδρος
  3. Απατσίδου Ελευθερία, Ταμίας
  4. Αμανατίδης Λάμπρος, Α’ μέλος
  5. Γαβριηλίδης Δημήτρης, Β’ Μέλος

B2

  1. Δούκα Τάνια, Πρόεδρος
  2. Ξενίδου Αθηνά, Αντιπρόεδρος
  3. Καμπούρογλου Άρτεμις, Ταμίας
  4. Γκαμπριντασβίλι Νίνα, Α’ μέλος
  5. Γκρεκός Βαγγέλης, Β’ Μέλος

Β3

  1. Κωτσαρή Σταυρούλα, Πρόεδρος
  2. Λαυδάς Στέργιος, Αντιπρόεδρος
  3. Κωνσταντινίδου Ελένη, Ταμίας
  4. Κωφίδης Ανδρέας, Α’ μέλος
  5. Λαζαρίδου Γεωργία, Β’ Μέλος

Β4

  1. Παπαδάς Θοδωρής, Πρόεδρος
  2. Μουρχουτάς Δημήτρης, Αντιπρόεδρος
  3. Παρασκευά Αργυρώ, Ταμίας
  4. Σαρηγιαννίδου Ελισσάβετ, Α’ μέλος
  5. Πλακίδης Ορέστης, Β’ Μέλος

Β5

  1. Σταφυλίδου Μαρία, Πρόεδρος
  2. Σιδηρόπουλος Κυριάκος, Αντιπρόεδρος
  3. Τέγου Ιφιγένεια, Ταμίας
  4. Τσαουσίδης Γιώργος, Α’ μέλος
  5. Χαλκίδης Λευτέρης, Β’ Μέλος

Γ1

  1. Αραμπάμπασλης Κωνσταντίνος, Πρόεδρος
  2. Γυμνόπουλος Βασίλης, Αντιπρόεδρος
  3. Αγκαθίδου Αναστασία, Ταμίας
  4. Δασκάλου Απόστολος, Α’ μέλος
  5. Αϊβάζη Νικολέτα, Β’ Μέλος

Γ2

  1. Καΐκη Βάσια, Πρόεδρος
  2. Κακουλίδου Νικολέτα, Αντιπρόεδρος
  3. Κουτσοκώστα Μαίρη, Ταμίας
  4. Κοκκίνης Στέλιος, Α’ μέλος
  5. Κυριακίδου Χριστίνα, Β’ Μέλος

Γ3

  1. Μπουρουτζάκης Σταύρος, Πρόεδρος
  2. Μαργαριτίδης Πολυχρόνης, Αντιπρόεδρος
  3. Μπογιατζή Εύα, Ταμίας
  4. Μάτσκου Νίκη, Α’ μέλος
  5. Μαχμουτάι Φιορίνα, Β’ Μέλος

Γ4

  1. Πολύμερος Γιώργος, Πρόεδρος
  2. Σαρίδης Παναγιώτης, Αντιπρόεδρος
  3. Παπαδοπούλου Χρύσα, Ταμίας
  4. Παυλίδης Κώστας, Α’ μέλος
  5. Παυλίδου Χρύσα, Β’ Μέλος

Γ5

  1. Φυτανίδης Παναγιώτης, Πρόεδρος
  2. Τριανταφυλλίδης Ιωάννης, Αντιπρόεδρος
  3. Χαλκίδου Ειρήνη, Ταμίας
  4. Σιδερίδης Ιωάννης, Α’ μέλος
  5. Τσικουνδούρας Παναγιώτης, Β’ Μέλος

 

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *