Το 1ο ΓΕΛ Κιλκίς υλοποιεί το νέο έργο etwinning με τίτλο Democracy and inclusion και οι μαθητές μας δημιουργούν το λογότυπο του έργου

Το σχολείο μας συνεχίζει την etwinning δράση του με το έργο Democracy and inclusion  για τη σχολική χρονιά 2023-24 με εταίρους σχολεία από την Γαλλία, Ισπανία, Ιταλία και Πορτογαλία και οι μαθητές μας δημιουργούν το λογότυπο του έργου:

Logo 3 11 234 Logo 3 11 233

Logo 3 11 23 Logo 3 11 232 Logo 3 11 231

Μπορείτε να επιλέξετε μία από τις προτάσεις των μαθητών μας στον ακόλουθο σύνδεσμο:

Update: μετά από 177 απαντήσεις στην παραπάνω ψηφοφορία, η πρόταση που πλειοψήφισε θα αποτελέσει και την πρόταση του σχολείου μας για το λογότυπο του etwinning έργου που εκπονούμε συνεργατικά με τους εταίρους μας και είναι η ακόλουθη:

Logo FirstGenikoLykeioKilkis

Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας δίνονται παρακάτω:ΑποτελέσματαGoogleForms logo DemocracyInclusion

Όλες οι προτάσεις που δημιούργησαν οι μαθητές μας παρουσιάζονται στο ακόλουθο αρχείο:

LogoProposals_DemocracyInclusion

Συγχαρητήρια σε όλους/ες τους/τις συμμετέχοντες/ουσες για τις πολύ δημιουργικές ιδέες τους!

Κατηγορίες: Erasmus+, JMO και etwinning έργα. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.