Ανάρτηση επιλογής τουριστικού γραφείου για την εκδρομή της Β΄ τάξης στο Ναύπλιο 2019

Σήμερα, Πέμπτη 7 Μαρτίου 2019 και ώρα 11.00π.μ συνήλθε στο γραφείο του Δ/ντή του 1ου ΓΕΛ Κιλκίς η επιτροπή που συγκροτήθηκε με την αριθ. πράξη 4 /5-3-2019 του Διευθυντή για την επιλογή του πρακτορείου που θα πραγματοποιήσει την εκπ/κή εκδρομή 98 μαθητών της Β’ τάξης και 7 εκπαιδευτικών στο Τολό Ναυπλίου τον Απρίλιο 2019 μέσω των προγραμμάτων Σχολικών Δραστηριοτήτων.

Για την εκδρομή αυτή υπήρξαν έξι προσφορές,

Kriezis Travel Λουτράκι, 99€ με πρωινό, ξενοδοχείο Grand Olympic

EVA World 145€ με πρωινό, Paradise Lost hotel, με μέγιστη χωρητικότητα 90 μαθητές

Athos Travel 135€ με πρωινό, Paradise Lost hotel, με μέγιστη χωρητικότητα 90 μαθητές, 28-31 Μαρτίου

Αλεξανδρίδης 105€ με πρωινό (+4 free), ξενοδοχείο Floisvos, 19-22 Απριλίου

Ζορπίδης 120€ με ημιδιατροφή, ξενοδοχείο Frini και Pitsakis
100€ με πρωινό, ξενοδοχείο Floisvos, 14-17 Απριλίου

Viavolta 150€ με πρωινό, Paradise Lost hotel, με μέγιστη χωρητικότητα 90 μαθητές

Α π ο φ α σ ί ζ ε ι
Αναθέτει στο πρακτορείο Αλεξανδρίδης Travel την πραγματοποίηση της εκδρομής με την προσφορά 105€ με πρωινό (+4 free), ξενοδοχείο Floisvos.

Αλατζόγλου Αθανάσιος

Οι συνοδοί Εκπαιδευτικοί
Ναλμπαντίδου Καλλιόπη
Μητακίδου Αικατερίνη

Εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων
κ. Ακριτίδης
Πρόεδροι μαθητικών συμβουλίων της Β΄ τάξης
Αϊβαζίδης Χ. (Β1), Χαντζαρίδου Ζ. (Β5), Ρωμανίδου Δ. (Β4), Καμπουρίδης Κ. (Β2), Λουκίδου Χ. (Β3)

Κατηγορίες: Νέα-Ανακοινώσεις. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.