Αρχική » Ανακοινώσεις » ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΤΟΥΣ 2021 ΑΠΟ ΜΑΘΗΤΕΣ

Οι μαθητές της Γ΄ Λυκείου που υπέβαλαν αίτηση-δήλωση συμμετοχής στις Πανελλαδικές Εξετάσεις έχουν τη δυνατότητα να συμπληρώσουν την αίτησή τους, δηλαδή να προσθέσουν ειδικά μαθήματα ή προτίμηση ΤΕΦΑΑ, Στρατιωτικές Σχολές κτλ. Προσερχόμενοι στο Λύκειο από 8 Μαρτίου έως 19 Μαρτίου 2021.

Διαδικασία προσέλευσης στο Λύκειο για την υποβολή αίτησης-δήλωσης

Οι υποψήφιοι υποβάλλουν στο mail του Λυκείου μας (mail@1lyk-kerkyr.ker.sch.gr) αίτημα μετάβασης στη σχολική μονάδα για υποβολή της αίτηση-δήλωσής τους. Ύστερα λαμβάνουν απαντητικό mail από τη Διεύθυνση του Λυκείου για τον ορισμό της ημέρας και ώρας προσέλευσης. Χρησιμοποιώντας τον κωδικό SMS 3 μεταβαίνουν στο Λύκειο φέροντας (εκτυπωμένο ή σε ηλεκτρονική μορφή) το απαντητικό mail.

Μπορείτε να κατεβάσετε τα σχετικά αρχεία παρακάτω:

ΥΠΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΙΤΗΣΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ 2021

ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΛ 2021