Β΄ Λυκείου Κέρκυρα

12 110 17 1

Μετά από δύο χρόνια  ήρθε η στιγμή και για μας, τη Β’ Λυκείου του 1ου ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ, να ζήσουμε αυτή την ωραία εμπειρία της σχολικής εκδρομής και να απολαύσουμε ένα φανταστικό τετραήμερο στο νησί της Κέρκυρας.

• ΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, Β2

3 14 1

Το κλίμα μεταξύ μαθητών και συνοδών καθηγητών, σε συνδυασμό με τον καιρό τον οποίο συναντήσαμε στο νησί αυτές τις τέσσερις μέρες,  τα αξιοθέατα αλλά και τα μέρη που επισκεφθήκαμε ήρθαν  να ολοκληρώσουν αυτό το υπέροχο τετραήμερο και να το χαράξουν στις καρδιές μας με υπέροχες αναμνήσεις φιλίες και χαρές που θα μας μείνουν αξέχαστες για όλη μας τη ζωή.

13 1

Εκ μέρους των μαθητικών κοινοτήτων της Β΄ Λυκείου θα ήθελα να ευχαριστήσω πάρα πολύ τους συνοδούς Καθηγητές, τον Διευθυντή μας αλλά και όλους τους μαθητές, που βοήθησαν  να πραγματοποιηθεί αυτή η εκδρομή και να ολοκληρωθεί χωρίς κανένα πρόβλημα αλλά αντίθετα με απόλυτη χαρά και επιτυχία.

.  9 1  6 1 2 1