Εξ αποστάσεως

Οδηγίες για το ΦΩΤΟΔΕΝΤΡΟ
Για να δείτε τις δραστηριότητες στο ΦΩΤΟΔΕΝΤΡΟ, που προτείνουν οι καθηγητές σας, δείτε πρώτα αυτό το μικρό βίντεο εδώ. Καλύτερα να χρησιμοποιήσετε Internet Explorer ή Microsoft Edge και όχι Google Chrome ή Mozilla Firefox για να επισκεφτείτε το Φωτόδεντρο. Αν το πρόβλημα επιμένει δείτε επιπλέον οδηγίες εδώ.

Οδηγίες για τις πλατφόρμες η-Τάξη και e-me
Με τους κωδικούς που αποκτήσατε στο Π.Σ.Δ., εισέλθετε στις πλατφόρμες η-Τάξη και e-me, όπου καθηγητές του σχολείου έχουν δημιουργήσει μαθήματα...
Οδηγίες χρήσης της η-Τάξης εδώ (σε video) ή εδώ (σε pdf).  Oδηγίες για την χρήση του e-me εδώ

Προσοχή!  Μην στέλνετε απαντήσεις/απορίες για συγκεκριμένα μαθήματα στο email του σχολείου. ..
Στο e-mail  του σχολείου στέλνετε μηνύματα για οποιοδήποτε πρόβλημα σύνδεσης αντιμετωπίζετε με τις πλατφόρμες  e- class ή webex.