cinema

Διάκριση στα «Βραβεία μυθοπλασίας»

Μια σημαντική επιτυχία για το σχολείο μας υπήρξε η ειδική μνεία βράβευσης στα «Βραβεία μυθοπλασίας» από την  Οργανωτική Επιτροπή του Διεθνούς 11ου Μαθητικού Διαγωνισμού Ταινιών Μικρού μήκους!

Θερμά συγχαρητήρια στις καθηγήτριες Ξανθίππη Σιάμου (Φιλόλογο και Υποδιευθύντρια), Περσεφόνη Λαμπροπούλου (Καθηγήτρια Γερμανικών), στην τέως Δ/ντρια και καθηγήτρια Πληροφορικής, Δρ. Σκουρολιάκου Παναγιώτα, στον «σκηνοθέτη» μαθητή μας, Γιώργο Αλεξίου, καθώς και στην πλειάδα παιδιών, οι οποίοι εργάσθηκαν με μεράκι για την ταινία  «Το θαύμα»: Αρβανίτης Ν., Γιαννόπουλος Ν., Γιονουζάϊ Α., Καραπαναγιώτης Γ.,  Κασιωτάκης Ι., Κατσιμαγκλής Ι., Λιοχρήστου Α., Μαξακούλη Π., Μπαλωμένος Π., Ράμα Α., Ράσα Σ., Στεφάνου Γ., Τσακάλου Θ., Τσιουράκη Χ.

Μπράβο, παιδιά!!!