Χριστουγεννιάτικο Bazaar

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το χριστουγεννιάτικο bazaar του σχολείου μας! Τα είδη που ετοίμασαν οι μαθητές έγιναν ανάρπαστα και τα έσοδα θα διατεθούν για φιλανθρωπικούς σκοπούς και τις ανάγκες του σχολείου. Εξαιρετική ήταν η χριστουγεννιάτικη χορωδία των μαθητών μας, ενώ η ανταπόκριση γονέων, καθηγητών, μαθητών και φίλων του σχολείου μας ήταν συγκινητική! Ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων για την πολύ σημαντική του στήριξη, την κ. Σιαφλά που προετοίμασε την χορωδία μας και το δεκαπενταμελές μας συμβούλιο. Πολλά μπράβο στην ομάδα των παιδιών που προετοίμασε τις κατασκευές και συμμετείχε ενεργά σε όλες τις φάσεις της εκδήλωσης. Τέλος, θερμά ευχαριστώ σε όλους εσάς που ανταποκριθήκατε στο κάλεσμά μας!  Υπεύθυνες δράσης: κ. Χρυσούλη, κ. Γαρδίκη.