Αρχική » 2019 » Φεβρουάριος

Αρχείο μηνός Φεβρουάριος 2019

Πρόσκληση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Γυμνασίου Συκεών σας καλεί σε Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση,  την Τετάρτη 13 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 12 το μεσημέρι (λόγω μη απαρτίας στην 1η Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση που κλήθηκε στις 4/2/2019). Στη συνέλευση θα γίνει επίσης η εκλογή της εφορευτικής επιτροπής για τις εκλογές που θα πραγματοποιηθούν την ίδια μέρα 13/2/2019 για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. του Συλλόγου.

Κατάθεση των υποψηφιοτήτων για την συγκρότηση του ψηφοδελτίου μπορείτε να κάνετε στα τηλέφωνα της Προέδρου (  Γεωργία Βέλλιου 6972 241405 ) και της Γραμματέα ( Αγγελική Νταντή 6972 916151) μέχρι την Τρίτη 12/2/2019.

Επισημαίνουμε ότι ο ρόλος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων είναι καταλυτικός στην σχολική κοινότητα και περιμένουμε την ανταπόκρισή σας ώστε ο Σύλλογος να παραμείνει ενεργός και ακόμη πιο  δημιουργικός.

Με εκτίμηση,

Για τον Σύλλογο